Jsem žena, partnerka, milovnice MLM, majitelka psů a hlavně organizátorka.

Dnes žiji život, ve kterém se často setkávám se svou rodinou, přáteli, ale taky i s úplně cizími lidmi, které seznamuji se systémem MLM. Plním si své sny, ve svém volnu cestuji a na svých cestách ukazuji lidem krásy naší vlasti, hlavně ty destinace (města a místa), které sama tak důvěrně znám.

Srdcovkou je mi Moravské Slovácko, kde jsem se narodila, ale taky Český krasokolí Dolní Berounky, kde momentálně již 15 let žiji.

Mou další velkou vášní jsou zvířata.

Miluji psy všech plemen a velikostí.

Jsem majitelka chovatelské stanice Hell Diamonds.

Cítím se šťastná, milovaná a obklopená láskou zvířat. V domě i kolem domu na zahradě se mi prohání psí kamarádi. Mám ráda ten ruch a občas je u nás veselo.

Ale vždycky tomu tak nebylo.

Před 15 lety jsem měla pocit, že můj život nemá smysl, že jsem tak nějak ztratila svůj směr. Byla jsem rozvedená, bezdětná, bez partnera, práce a střechy nad hlavou. Cítila jsem se hrozně. Neměla jsem žádnou oporu, alespoň jsem si to v té době myslela.

Nebyla to žádná pravda!

O koho, jsem se mohla stoprocentně opřít byla moje rodina, ale to mi v té době připadalo málo a tak, protože mě mimo mého psa na Moravě (mimochodem v nádherném kraji Slovácka), nic nedrželo, rozhodla jsem se, že opustím i to ,,málo‚‘‘ co mám.

Vůbec jsem nechápala, jakou oporu v rodině mám a jak mi bude v budoucnu chybět, jak celá moje rodina, tak moje psí kamarádka, o kterou se mi v začátcích mé nové pouti životem rodiče postarali.

A tak jsem se vydala dobít svět.
                                        (ne tak docela, byl to jen kousek světa – stověžatá matička Praha)

V Praze je blaze 😊, říkával náš dědeček, tak to je velký omyl!

Rozhodně tu nikdo nečekal na nějakou Moravandu s otevřenou náručí.

Kvůli tomu, abych si mohla později od rodičů vzít k sobě svoji psí parťačku, jsem hledala práci v Praze s bydlením na blízkém okraji a tak mě vítr zavál asi 18 km jihozápadně od centra Prahy, na levý břeh Berounky.

Město Černošice se nachází na hranici chráněné krajinné oblasti Český Kras a od Prahy je to co by kamenem dohodil (12 minut vlakem na Hlavní nádraží).
Tu se mi celkem zalíbilo, do Prahy to bylo kousek, spojení vlakem, autem i autobusem, kulturní i sportovní vyžití, a tak jsem si našla podnájem na chatičce se zahradou, to kvůli mé psí parťačce která to náramně ocenila.

A tak začal život Moravandy v okolí Prahy.

Začátky byly krušné!
Abych měla na nájem, na jídlo, pracovala jsem 12 – 16 hodin denně, v sobotu ještě nějaká brigáda. Byla jsem daleko od rodiny, kamarádů, od všeho co jsem tolik milovala, a čím jsem předtím tolik pohrdala. A na svou Moravu jsem jezdila tak akorát 1krát až 2krát do roka, navíc nezbyl čas ani peníze.

Toto tempo jsem vydržela celkem dlouho, možná i díky tomu, že jsem si našla přítele, tak jsem na to vše už nebyla úplně sama.

Po čase jsme dostali podnikatelskou nabídku, spoluvlastnit pekárnu a tak jsme se do toho s vervou pustili. Přítel zajišťoval chod a rozvoz, já vedla agendu a do toho jsem stíhala se ještě věnovat své velké lásce – psům, začala jsem pomáhat v psím salonu. 😊

Už, už jsem si myslela, že se na nás konečně usmálo štěstí…byla práce, peníze celkem ucházející. Sice toho času bylo hodně, co jsme museli chodu pekárny věnovat, to nám ale v té době nevadilo.

Jenže rok se sešel s rokem, zakázky – příjmy se sice zvyšovaly, ale výdaje také (zastaralé stroje, opravy pořád dokola), až to bylo neúnosné a my to vzdali.

Tu přišlo vyčerpání, totální vyhoření.

Začínala jsem od 0, přítel byl na tom stejně, ještě že aspoň pejsci mě drželi nad vodou, nic jiného mně nebavilo…jinak bych se asi zbláznila.

A pak přišel zlom.

Před 8 lety jsem našla práci, kde jsem zjistila, že organizovat mě moc baví a tak spolu s pejsky to byla náplň mého života. Ale postupem času jsem měla pocit, že strašně málo vidím svou rodinu a že to chci změnit.

Náhoda tomu pomohla a získala užitečný kontakt, kde mám možnost si pronajmout sklípek ve své rodné vesnici, kam jsem mimochodem již pozvala spoustu kamarádů a známých na skvělou degustaci vína, nebo na hezký víkend, či dovolenou, včetně pejskařů.

A napadlo mě v tom pokračovat…..

Před rokem mě do cesty vstoupilo TBF a jelikož jsem milovnice MLM a nějaký ten pátek se tím i zabývám, ráda bych začala propojovat návštěvy Moravy jak s prohlídkou nádherného okolí a vinných sklípků, tak s pejsky a TBF.

Jsem holka z Moravy, která má pro Jižní Moravu slabost, hlavně pro okolí Slovácka, kde jsem prožila větší půlku svého života. Teď víceméně žiji na okraji Prahy, kde to za těch 15 let taky důvěrně znám, a i když mou další velkou láskou jsou zvířata, hlavně psi, a nově i MLM tedy TBF, rozhodla jsem se vše hezky propojit.

Chtěla bych spojit moje dovednosti (organizační UM), s mými znalostmi (mám co říct a ukázat k oběma krajům ve kterých jsem žila) i zkušenosti s MLM a lásku ke zvířatům.

Spojením těchto dvou destinací, krajů můžu ukázat Pražákům krásy Jižní Moravy a naopak Moravákům krásy Prahy okolí Berounky a Karlštějna, a je úplně jedno zda jsou to majitelé pejsků nebo ne.

Všechno se dá propojit, naplánovat, dohodnout a zorganizovat.

A tak jsem tu pro všechny, kteří stejně jako já mají rádi krásy naší vlasti a milují své čtyřnohé kamarády a kterým můj ebook poradí, usnadní, ať už lépe poznat ten či onen kraj, nebo pomůže ve výchově, údržbě a chovu psů, či se zorientovat ve světě MLM.

Společně nakoukneme do psí kuchyně i koupelny, seznámím Vás s novou značkou na trhu, která propaguje nejen psí krmivo a doplňky, ale i psí toaletu. 

Zavedu Vás do tajů lidové tvorby a veselic, do kraje plné hroznů a dobrého vína, nebo se můžeme projít cestou z Pražského hradu až na Karlštejn, po které v dávných časech chodil sám král Karel IV.

Je mnoho destinací na světě, které stojí za poznání, ale i u nás jsou nádherná místa, která si zaslouží naši pozornost. Zapomeňte na turistické příručky a vydejte se za poznáním.

Pojďme společně objevovat zážitky.

Společně s pejsky si užijeme spoustu legrace. 😊

Těším se na Vás
Lidka.