Založení chovatelské stanice

Den 19.6.2017 byl pro nás významný v tom, že po dlouhé době nám přišlo oznámení, že konečně máme svoji chovatelskou stanici.

V té době sice naše Twiggy už čekala miminka, jelikož její hárání přišlo dříve, než naše oznámení o chovatelské stanici a my nic nenechali náhodě a už dávno jsme měli vybraného ženicha z její mateřské chovatelské stanice SKYGLOWS, která patří paní Erice Urgošové a taky domluveno, že první Twiggy štěňátka odchováme právě na tuto domovskou stanici.

Ale o to větší byla radost, že nám schválili a uznali chovatelskou stanici s našim vymysleným názvem Hell Diamonds.

Název jsme vymýšleli dlouho a nakonec vyšlo právě toto složení .

Je složen z mého příjmení, přezdívky, jména a z části jména naší první chovné fenky Twiggy, která se vlastním jménem jmenuje SKYGLOWS Genuine Diamond.

Kde pro mě první slovo Hell má význam. Písmeno H jako příjmení Holmoková, el je moje přezdívka a druhé l jako jméno Ludmila, takže Hell. A odvozeno od jména Diamond množné číslo jsou Diamonds.

No a že naše Twiggy není žádný andílek, ale pořádný čert až ďábel, to snad ví každý, kdo ji zná, proto vznikl název Hell Diamonds.

Miluji psy všech plemen a velikostí, jsem chovatelka AST a majitelka chovatelské stanice Hell Diamonds. Zajímá vás kdo je Lidka, klikněte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.